Isparta Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Etiket: Isparta yüzme kursu

Tahsin Bilginer Yüzme Havuzu

Tahsin Bilginer Yüzme Havuzu

Tahsin Bilginer Yüzme Havuzu Isparta’nın Davraz Mahallesinde bulunmaktadır. Kapalı yüzme havuzu olarak tasarlanan tesisimiz yazın kavurucu sıcaklarında da kışın soğuk günlerinde de siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Tesisimizde profesyonel eğitmenler eşliğinde yüzme kursu verilmektedir. Daha detaylı ilgi almak isteyenler iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçebilirler.

(0)
İncele
SDÜ 29 Ekim Olimpik Yüzme Havuzu

29 Ekim Olimpik Yüzme Havuzu

Süleyman Demirel Üniversitesi 29 Ekim Olimpik Yüzme Havuzu, Isparta’nın Çünür Mahallesinde bulunmaktadır. Ailesiyle ve sevdikleriyle beraber bol eğlenceli vakit geçirmek isteyenler tesisimizi tercih edebilirler. Hijyenik koşullara uygun olan havuzumuzda gönül rahatlığıyla  yüzebilirsiniz. 29 Ekim Olimpik Yüzme Havuzu’nda yüzme kurslarımız mevcuttur. Tesisimiz soğuk havalarda da sizlerin yüzmesine engel olmayacak şekilde, kapalı olarak tasarlanmıştır. Detaylı bilgi almak isteyenler bizimle irtibata geçebilirler.

(0)
İncele