Isparta Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Etiket: Isparta yüzme havuzu

Akdeniz Olimpik Sağlık Kompleksi

Akdeniz Olimpik Sağlık Kompleksi

Isparta’nın Çünür Mahallesinde bulunan Akdeniz Olimpik Sağlık Kompleksi, Ispartalı yüzme severler için hizmet vermektedir. Tesisimiz haftanın 7 günü halka açık şekilde hizmet vermektedir. Bay ve bayanlar için ayrı ayrı bölümlerimiz bulunmaktadır. Akdeniz Olimpik Sağlık Kompleksinde sadece yüzme havuzu değil spa, Türk hamamı ve kafeterya gibi hizmetlerde vermektedir. Çalışmaktan yorulmuş, rahatlamak, yüzmek ve doyasıya eğlenmek için bizi tercih edebilirsiniz

(0)
İncele
Tahsin Bilginer Yüzme Havuzu

Tahsin Bilginer Yüzme Havuzu

Tahsin Bilginer Yüzme Havuzu Isparta’nın Davraz Mahallesinde bulunmaktadır. Kapalı yüzme havuzu olarak tasarlanan tesisimiz yazın kavurucu sıcaklarında da kışın soğuk günlerinde de siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Tesisimizde profesyonel eğitmenler eşliğinde yüzme kursu verilmektedir. Daha detaylı ilgi almak isteyenler iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçebilirler.

(0)
İncele
SDÜ 29 Ekim Olimpik Yüzme Havuzu

29 Ekim Olimpik Yüzme Havuzu

Süleyman Demirel Üniversitesi 29 Ekim Olimpik Yüzme Havuzu, Isparta’nın Çünür Mahallesinde bulunmaktadır. Ailesiyle ve sevdikleriyle beraber bol eğlenceli vakit geçirmek isteyenler tesisimizi tercih edebilirler. Hijyenik koşullara uygun olan havuzumuzda gönül rahatlığıyla  yüzebilirsiniz. 29 Ekim Olimpik Yüzme Havuzu’nda yüzme kurslarımız mevcuttur. Tesisimiz soğuk havalarda da sizlerin yüzmesine engel olmayacak şekilde, kapalı olarak tasarlanmıştır. Detaylı bilgi almak isteyenler bizimle irtibata geçebilirler.

(0)
İncele